Niedziela,  18 październik 2020r. 29 Niedziela Zwykła.

Godz.9.00 Za ++ rodziców Cecylię i Józefa Braszczok oraz brata Józefa.

Godz.11.00 W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

Poniedziałek, 19 październik 2020r.

Godz. 17.00  Za + Małgorzatę Krasoń we wspomnienie urodzin – intencja ofiarowana od córek i wnuczek.

Wtorek, 20 październik 2020r. Wspomnienie Św. Jana Kantego.  

Godz. 17.00 Za + dziadka Sylwestra.

Środa, 21 październik 2020r.

Godz. 17.00 Za + mamę Cecylię Skoczykłoda oraz siostrę Janinę.

Czwartek, 22 październik 2020r. Wspomnienie Św. Jana Pawła II.

Godz. 17.00 Za + Małgorzatę Krasoń – intencja ofiarowana od kuzynek.

Piątek, 23 październik 2020r.

Godz. 17.00 Za + Janinę Mierzwę – intencja ofiarowana od mieszkańców Brady.

Sobota, 24 październik 2020r.

Godz.17.00

Niedziela, 25 październik 2020r. 30 Niedziela zwykła.

Godz. 9.00 W intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

 Godz. 11.00 W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy Św.

Niedziela,  11 październik 2020r. 28 Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła.

Godz.9.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Brygidy i Janusza z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo dla synów Łukasza i Tomasza.

Godz.11.00 W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

Poniedziałek, 12 październik 2020r.

Godz. 17.00  W intencji Beaty i Marka w 26. rocznicę ślubu.

Wtorek, 13 październik 2020r. bł. Honorata Koźmińskiego.  

Godz. 17.00 W intencji Barbary z okazji urodzin, Joanny i Daniela oraz Mirosława i Agaty w ich rocznice ślubu i wnuków Oliwiera i Wojciecha.

Środa, 14 październik 2020r.

Godz. 17.00 Za ++ zalecanych.

Czwartek, 15 październik 2020r. św. Teresy od Jezusa.

Godz. 17.00 Za ++ Jadwigę Górniak i Irenę Lończyk.

Piątek, 16 październik 2020r. Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej.

Godz. 17.00 Za + ks. Stefana Kozioła.

Sobota, 17 październik 2020r. św. Ignacego Antiocheńskiego.  

Godz.17.00 Za + Henryka Strzelczyka.

Niedziela, 18 październik 2020r. 29 Niedziela zwykła.

Godz. 9.00 Za ++ rodziców Cecylię i Józefa Braszczoków oraz brata Józefa.Godz. 11.00 W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy Św.

Niedziela,  04 październik 2020r. Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Królowej Różańca Świętego.

Godz.9.00 Za ++ rodziców Gerharda i Martę Pander, brata Alfreda.

Godz.11.00 W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

Poniedziałek, 05 październik 2020r. Św. Faustyny Kowalskiej.

Godz. 17.00  W intencji braci Michała, Jacka i Franciszka Domagałów oraz ich rodzin.

Wtorek, 06 październik 2020r.

Godz. 17.00 W intencji Marty z okazji urodzin.

Środa, 07 październik 2020r. NMP Różańcowej.

Godz. 17.00 Za + Małgorzatę Krasoń od mieszkańców Brady.

Czwartek, 08 październik 2020r.

Godz. 17.00  Dziękczynna w intencji Elżbiety Winkler.

Piątek, 09 październik 2020r.

Godz. 17.00 W intencji zadośćuczynienia za nieprzestrzeganie dekalogu przez mieszkańców naszych parafii.

Sobota, 10 październik 2020r.

Godz.17.00 W intencji małżonków Mirosławy i Michała Domogała.

Niedziela, 11 październik 2020r. 28 Niedziela zwykła.

Godz. 9.00 Dziekczynno-błagalna w intencji Brygidy i Janusza z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo dla synów Łukasza i Tomasza.

Godz. 11.00 W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy Św.

Niedziela,  27 września 2020r. 26 Niedziela zwykła.

Godz.9.00 Za + Józefa Braszczoka – od córki.

Godz.11.00 W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

Poniedziałek, 28 września 2020r.Wspomnienie św. Wacława, męczennika.

Godz. 17.00  Za ++ Weronikę i Lucjana Rederów.

Wtorek, 29 września 2020r. Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Godz. 17.00 Za + ojca Andrzeja, rodziców i rodzeństwo.

Środa, 30 września 2020r. Wspomnienie św. Hieromina, prezbitera i doktora Kościoła.

Godz. 17.00 W intencji grupy modlitwy św. Ojca Pio oraz za udręczonych i duchowo zniewolonych nałogami.

Czwartek, 01 pażdziernik 2020r. Wspomninie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, doktora Kościoła.

 Godz. 17.00  W intencji Jacka Domogały i jego żony Gabrieli.

Piątek, 02 październik 2020r. Wspomnienie św. Aniołów Stróżów.

Godz. 17.00 Za rodziny.

Sobota, 03 październik 2020r.

Godz.17.00 Za ++ Paulinę i Józefa Kluzów.

Niedziela, 04 pażdziernik 2020r. 27 Niedziela zwykła.

Godz. 9.00 Za ++ rodziców Gerharda i Martę Panderów oraz brata Alfreda.

Godz. 11.00 W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy Św.

Niedziela,  20 września 2020r. 25 Niedziela zwykła.

Godz.9.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Pawła Lamża z okazji 18 rocznicy urodzin i błogosławieństwo dla brata i rodziców.

Godz.11.00 W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

Poniedziałek, 21 września 2020r. Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

Godz. 17.00. Za + Leona Widucha w 2 rocznicę śmierci.

Wtorek, 22 września 2020r.

Godz. 17.00 Za + Jerzego Wypióra i jego ++ rodziców.

Środa, 23 września 2020r. Św. O. Pio z Pietrelciny.

Godz. 17.00 Za + Alojzego Szymczyka.

Czwartek, 24 września 2020r.

 Godz. 17.00.

Piątek, 25 września 2020r. Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

Godz. 17.00 W intencji duchowej adopcji dziecka poczętego.

Sobota, 26 września 2020r.

Godz.17.00 W intencji Joanny i Andrzeja w kolejną rocznicę ślubu.

Niedziela, 27 września 2020r. 26 Niedziela zwykła.

Godz. 9.00 Za + Józefa Braszczoka – od córki.

Godz. 11.00 W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy Św.